Визначите відміну іменників. Складіть невеликий текст, використовуючи ці слова в непрямих відмінах. Левеня, тигреня, плем*я, ім*я, орля, хлоп*ята, лисенята, ведмежа, лоша, козеня.
Визначите відміну іменників. Складіть невеликий текст, використовуючи ці слова в непрямих відмінах.
Левеня, тигреня, плем*я, ім*я, орля, хлоп*ята, лисенята, ведмежа, лоша, козеня.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
недавно я відвідував зоопарк.Там було дуже багато різних гарних тврин.Кого тільки там я не бачив:і левів з їхніми левенятами, і тигренят,і орлят,і лисенят, і навіть маленьких ведмежат.Це було захоплююче побачити всіх диких звірів в одному місці.Мені дуже сподобався цей зоопарк і я хочу знов прийти туди зі своїми друзями.