Визначити головеі члени речення. Зробити сентаксичний розбір. ВИВЧАЙ ІНШІ МОВИ. ЗА НАС ЦЬОГО НІЗТО НЕ ЗРОБИТЬ. ДІЙМО.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 речення. Вивчай-присудок,речення односкладне,означено-особове. 2 речення. Ніхто-підмет,не зробить-присудок,речення двоскладне,просте. 3 речення Діймо-присудок,речення односкладне,означено-особове,непоширене.