Визначити головнi слова в реченнi та пiдкреслити, написати запитання. Маленькими струмочками на вулицi текла , тануча, крижана вода.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маленькими струмочками на вулицi текла , тануча, крижана вода. підмет - ВОДА. присудок - ТЕКЛА. ВОДА (ЩО РОБИЛА?) ТЕКЛА,  ВОДА (ЯКА?) ТАНУЧА, КРИЖАНА ТЕКЛА (ДЕ?) НА ВУЛИЦІ ТЕКЛА (ЯК?) СТРУМОЧКАМИ СТРУМОЧКАМИ (ЯКИМИ?) МАЛЕНЬКИМИ