Визначити префікси у словах безмежний, безшумний, безлісий. Поясни значення слів. Склади і запиши з ними речення. Усно добери ще кілька слів із цим префіксом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У всіх цих словах префікс БЕЗ. безмежний - той, що не має видимих меж;  безшумний - який не робить шуму, тихий;  безлісий - не порослий лісом, позбавлений лісу, бідний на ліси. Навколо нашого містечка розкинувся безлісий степ. Т ихий океан неосяжно безмежний, могутній і дуже красивий.  Велосипед є безшумним і екологічно-чистим видом транспорту. Безкраїй, безкінечний, безсердечний, безводний, безлюдний, беззмістовний.