Визначити розряд прислівників віч-на-віч , з давніх-давен ,безліч , понад, тихо - тих

Визначити розряд прислівників віч-на-віч , з давніх-давен ,безліч , понад, тихо - тихо ,скрізь , ледве , низько-низько .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Віч-на-віч - способу дії  (якісно-кількісні) З давніх-давен - обставинні часу Безліч - міри і ступеня дії (якісно-кількісні) Понад - міри і ступеня (якісно-кількісні) тихо-тихо - способу дії скрізь - способу дії (якісно-кількісні) ледве - способу дії (якісно-кількісні) низько - способу дії (якісно-кількісні)