Визначити рядок, в якому в словах іншомовного походження пишеться апостроф: А. Дос…є, миш…як, фортеп…яно, кап…юшон; Б. Інтерв…ю, конферанс…є, барел…єф, ф…юзеляж; В. Комп…ю

Визначити рядок, в якому в словах іншомовного походження пишеться апостроф: А. Дос…є, миш…як, фортеп…яно, кап…юшон; Б. Інтерв…ю, конферанс…є, барел…єф, ф…юзеляж; В. Комп…ю тер, прем…єра, ад…ютант, ін…єкція; Г. Монпас…є, Мол…єр, рел…єф, кан…йон.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В.--------------------