Визначити що таке правильна і неправильна квітки. причини різноманітності квіток у різних рослин

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Листочки оцвітини (простого і подвійного) можуть розташовуватися так, що через нього можна провести кілька площин симетрії. Такі квітки називають правильними. Квітки, через які можна провести одну площину симетрії, називають неправильними.