Визначити величину термо-ЕРС контакту мідного провідника з іншими провідником: - пояснити фізичні процеси, які відбуваються в контакті. Обов’язково пояснити де робота виводу електронів менша (чи більша). - Порівняти даний конта...

Визначити величину термо-ЕРС контакту мідного провідника з іншими провідником: - пояснити фізичні процеси, які відбуваються в контакті. Обов’язково пояснити де робота виводу електронів менша (чи більша). - Порівняти даний контакт з промисловими термопарами хромель-копель, хромель-алюмель. Провідник: Нікель К, мкВ/к -1 : -21,1   Температура, t01 : +20  Температура, t02  :+80
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кубер л0х азаззыхыххы