Визначити всі частини мовиГеракл переміг Антея, лише відірвавши його від матері, яка постійно повнила його новими силами. І кожен з нас людей землі, що години і що хвилини бере від рідної планети, свіжі сили.

Визначити всі частини мови Геракл переміг Антея, лише відірвавши його від матері, яка постійно повнила його новими силами. І кожен з нас людей землі, що години і що хвилини бере від рідної планети, свіжі сили.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ім, дієсл, ім, присл, дієприсл, займ, прийм, ім, займ, присл, дієсл,займ, прикм, ім.  спол, займ, прийм, займ, прийм, ім, присл(щогодини, щохвилини - разом), спол, присл, дієсл, прийм, прикм, ім, прикм, ім