Визначте безособове речення,в якому головний член виражений відмінюваним дієсловом а)Не пишеться...А сон до віч не йде б)Нам вічно треба небом жить в)Людині мало хліба і до хліба.Вона шукає свята і для серця г)Для ...

Визначте безособове речення,в якому головний член виражений відмінюваним дієсловом а)Не пишеться...А сон до віч не йде б)Нам вічно треба небом жить в)Людині мало хліба і до хліба.Вона шукає свята і для серця г)Для того,щоб створити щось красиве,треба нести красу в душі д)У нас багато зроблено в галузі дослідження космосу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д. У нас багато зроблено в галузі дослідження космосу Зроблено Р.в: зробленим Д.в зробленому Зн.в зробленого О.в: зробленим М.в на зробленому