Визначте, чи всі дії учасників були правомірними. 14-річна дівчина вирішила піти працювати. Вона знайшла фірму, яка була згодна прийняти її. Однак ...

Визначте, чи всі дії учасників були правомірними. 14-річна дівчина вирішила піти працювати. Вона знайшла фірму, яка була згодна прийняти її. Однак ...Визначте, чи всі дії учасників були правомірними. 14-річна дівчина вирішила піти працювати. Вона знайшла фірму, яка була згодна прийняти її. Однак директор фірми заявив, що для оформлення на роботу їй необхідно подати свідоцтво про народження, довідку про стан здоров’я, довідку про реєстрацію за місцем проживання, а також характеристику зі школи. Дівчина не впевнена в тому, що ці вимоги законні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На роботу могу взять неповнолітнього тільки с 16 років по закону,в нашом случае.Дівчина повина подати такі документи це-свідоцтво про народження,и про стан здоровья,и заяву одного с батьків про дозвіл. Дії учасника форми буди не провірними.