Визначте доконану і недоконану дію цих слів: Привезти Присвятити Зекономити Згуртувати Перегоріти Підбадьорити Надихати Надбати Нагорнути Нагромадити Посадити Прорости Виключити Діяти Палати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привезти- недоконаний вид присвятити -недоконаний вид зекономити-недоконаний вид згуртувати-доконаний вид перегодіти недоконаний вид підбадьорити -доконаний вид надихати доконаний вид нагорнути доконаний вид нагромадити доконаний вид посадити доконаний вид прорости доконаний вид виключити недоконаний вид діяти доконаний вид платити недоконаний