Визначте, хто чи який із зазначених органів і посадових осіб не має права законодавчої ініціативи?1. Народний депутат України;2. Закон України;3. Постанова Кабінету Міністрів України;4. Рішення Верховного Суду України.

Визначте, хто чи який із зазначених органів і посадових осіб не має права законодавчої ініціативи? 1. Народний депутат України; 2. Закон України; 3. Постанова Кабінету Міністрів України; 4. Рішення Верховного Суду України.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Закон України не має права на законодавчу ініціативу.