Визначте масу осаду що утворюється при взаємодії ортофосфатної кислоти масою 49 г із ферум (///) хлоридом
Визначте масу осаду що утворюється при взаємодії ортофосфатної кислоти масою 49 г із ферум (///) хлоридом
Ответ(ы) на вопрос:
FeCl3+H3PO4=3HCl+FePO4 n H3PO4=49//98=0.5 моль n FePO4=0.5 моль m FePO4=0.5*151=75.5 г
Не нашли ответ?
Похожие вопросы