Визначте напрямок індукційного струму в котушці В при розмиканні ключа К

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напрямок індукційного струму буде проти годинникової стрілки .  Індукційний струм у замкненому провіднику завжди має такий напрям, що створюваний цим струмом власний магнітний потік протидіє тим змінам зовнішнього магнітного потоку, які збуджують індукційний струм.