Визначте новий художній прийом, запроваджений М.Коцюбинським у систему української прози: а) прийом монологу (висловлювання людиною цілком суб’єктивної почуттєвої інформації); б)кінематографічний прийом (відбирання свідомістю, ...

Визначте новий художній прийом, запроваджений М.Коцюбинським у систему української прози: а) прийом монологу (висловлювання людиною цілком суб’єктивної почуттєвої інформації); б)кінематографічний прийом (відбирання свідомістю, як кінокамерою, відповідних образів,деталей, предметів); в) кінематографічний прийом «напливу» (кадр на кадр); г) театрально-сценічний прийом (мінімалізація описовості на користь дії і вираження емоцій); д)прийом сну-марення (дійсність відображення через підсвідоме особисте сприйняття)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) Кінематографічний прийом: відбирання свідомістю, як кінокамерою, відповідних образів, деталей, предметів