ВИЗНАЧТЕ ПОСЛІДОВНІСТЬ ЕТАПІВ ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ:А)ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ВРУБ)ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУВ)ЗАКОНОДАВЧА ІНІЦІАТИВАГ)НАБРАННЯ ЗАКОНОМ ЧИННОСТІД)ОФІЦІЙНЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАКОНУЕ)ПІДПИСАННЯ ЗАКОНУ ПРЕЗИДЕНТОМ
ВИЗНАЧТЕ ПОСЛІДОВНІСТЬ ЕТАПІВ ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ:
А)ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ВРУ
Б)ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ
В)ЗАКОНОДАВЧА ІНІЦІАТИВА
Г)НАБРАННЯ ЗАКОНОМ ЧИННОСТІ
Д)ОФІЦІЙНЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАКОНУ
Е)ПІДПИСАННЯ ЗАКОНУ ПРЕЗИДЕНТОМ
Послідовність
3 А)ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ВРУ
2 Б)ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ
1 В)ЗАКОНОДАВЧА ІНІЦІАТИВА
6 Г)НАБРАННЯ ЗАКОНОМ ЧИННОСТІ
5 Д)ОФІЦІЙНЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАКОНУ
4 Е)ПІДПИСАННЯ ЗАКОНУ ПРЕЗИДЕНТОМ