Визначте різницю в місцевому часі між містами Львів Київ і Харків?Очень срочно нужно помогите пожалуйста..

 Визначте різницю в місцевому часі між містами Львів Київ і Харків? Очень срочно нужно помогите пожалуйста..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Географічні координати по довготі ціх міст: Львів - 24гр02хв сх довг Київ - 30гр31хв Харків - 36гр14хв Різниця Л-К = 6гр29хв, К-Х = 5гр43хв. Різниця часу в 1 годину відповідає 15 градусам географ. координат Тому різниця місцевого часу становить: Л-К = 26 хвилин, К-Х = 23 хв.