Визначте рядок, в якому займенники пишуться окремо: А. Аби/який, ні/якого, де/кого, хтозна/чого; Б. Ні/до/кого, на/хтозна/що, ні/ким, ні/з/ким; В. Ні/в/кому, бозна/з/чим,

Визначте рядок, в якому займенники пишуться окремо: А. Аби/який, ні/якого, де/кого, хтозна/чого; Б. Ні/до/кого, на/хтозна/що, ні/ким, ні/з/ким; В. Ні/в/кому, бозна/з/чим, переді/мною, з/чиїмсь; Г. Зі/мною, чий/сь, будь/у/кого, хтозна/від/чого.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ето ответ В.в остальних пишется в некотрых случаях вместе