Визначте силу пружності, що виникає під час стискання пружини жорсткістю 50Н/м на 3 см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українською Визначте силу пружності, що виникає при стисненні пружини жорсткістю 50Н / м на 3 см. Дано: Жорсткість-50Н / м Стиснення-3 см Формула: F упр = kx В СІ: k = 50 x = 0,03 м Рішення: 50 * 0,03 = 1,5 Відповідь: сила пружності = 1,5 На русском: Определите силу упругости, возникающая при сжатии пружины жесткостью 50Н / м на 3 см. Дано: Жёсткость-50Н/м Сжатие-3 см Формула: F упр=kx В СИ: k=50 x=0,03 м Решение: 50*0,03=1,5 Ответ:сила упругости=1,5