Визначте спосіб синтаксичного зв'язку у словосполученнях:   Працювати сумлінно Поїхати до столиці Любити природу Спокійне життя Прийти вчасно Думати про майбутнє Оголосити подяку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Працювати сумлінно - підрядний  Поїхати до столиці - підрядний  Любити природу - підрядний Спокійне життя - підрядний Прийти вчасно- підрядний Думати про майбутнє -підрядний Оголосити подяку- підрядний якщо не помиляюсь - то так