Визначте способи словотворення поданих слів (морфологічний розбір слова за части

Визначте способи словотворення поданих слів (морфологічний розбір слова за частинами слова) Предивно, прибудувати, щорічний, святковий, стиха, вискочив, безсмертний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Предивно(префіксальний спосію творення, частина мови-прислівник), прибудувати(префіксальний сп твор, дієслово), щорічний(префіксальний сп тв, прикметник), святковий(суфіксальний сп тв, прикметник), стиха(префіксальний сп тв, дієслово) , вискочив(префіксальний сп тв, дієслово), безсмертний(префіксальнмй, прикметник)