Визначте структурні елементи правовідносин. А) Громадянин А продав власний будинок громадянину Б; Б) Бригаду малярів найняли для ремонту офісу підприємства, який вони успішно виконали; В) Громадянин К. їде в громадському трансп...

Визначте структурні елементи правовідносин. А) Громадянин А продав власний будинок громадянину Б; Б) Бригаду малярів найняли для ремонту офісу підприємства, який вони успішно виконали; В) Громадянин К. їде в громадському транспорті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. До скаладу структурних елементів правовідносин входять: об'єкт, суб'єкт, юридичний зміст, фактичний зміст а) суб'єкт правовідносин - учасники правовідносни б) тут присутній такий елемент правовідносин як фактичний зміст - поведінка суб'єктів у якій реалізуються суб'єктивні права та юридичні обов'язки в) об'єкт правовідносин - це ті реальні (соціальні) блага, які задовільняють потреби людей