Визначте тип односкладного речення а) називне речення б) означено-особове речення в) неозначено-особове речення г) узагально-особове речення д) безособове речення 1. Люблю спів соловейка. 2. По радіо повідомляють про початок о...

Визначте тип односкладного речення а) називне речення б) означено-особове речення в) неозначено-особове речення г) узагально-особове речення д) безособове речення 1. Люблю спів соловейка. 2. По радіо повідомляють про початок олімпіади в Афінах. 3. Вечоріє рано. 4. Користуйся завжди переконливими аргументами. 5. Ранок. Помогите. Очень нужно. Заранее очень благодарна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) називне речення 5 б) означено-особове речення 1, 4 в) неозначено-особове речення 2 г) узагально-особове речення д) безособове речення 3