Визначте, у якому із зазначених випадків порушено законодавство України про пра?

Визначте, у якому із зазначених випадків порушено законодавство України про пра??ю неповнолітніх: а) директор підприємства за згодою 16-річного працівника при­ значив його нічним черговим у цеху, де він працює; б) через три місяці після вступу на роботу 16-річному слюсарю надано щорічну відпустку тривалістю 36 днів; в) директор фірми видав наказ про звільнення з роботи 15-річної прибиральниці на вимогу її батьків, які надали документ про по­ гіршення її здоров’я, незважаючи на бажання дівчини продов­ жувати трудову діяльність; г) 17-річному кур’єру нараховано заробітну плату на 10 % менше, ніж його колегам, у зв’язку з тим, що він працює за скороченим розпорядком дня.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А, так як неповнолітні не мають право працювати в нічну зміну