Визначте, у яких із наведених випадків особа має право на українське гражданство 1) Батьки дитини є громадянами України, але на момент її народження постійно живуть у Індії 2) Батько дитини- громадянин Австрії, мати- громадянка...

Визначте, у яких із наведених випадків особа має право на українське гражданство 1) Батьки дитини є громадянами України, але на момент її народження постійно живуть у Індії 2) Батько дитини- громадянин Австрії, мати- громадянка України, постійно живуть у Румунії 3) Дівчина, громадянка України, одружилася з громадянином Пакистану та виїхала з ним жити на його батьківщину 4) Громадянка України виїхала до Польші й поступила перекладачем на військову службу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Має право на українське громадянство за походженням. 2)Дитина може отримати громадянство Україна,так як матір громадянка Україна,тільки за спільною згодою обох батьків. 3)З виїздом за кордон на законних підставах громадянство Україна не втрачається. 4)Вступаючи до військової служби іншої країни,громадянство Україна автоматично втрачається.