Визначте відмінки займенників) Що Скільки Чого Хто Що Хто Хто Кого 2)Що таке зв'язне висловлювання?(не з інтернету)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що (називний або знахідний); Скільки (називний або знахідний); Чого (родовий); Хто (називний); Кого (родовий або знахідний); Не можу точно підказати щодо зв'язного висловлювання. Можливо, це висловлювання, що є зрозумілим та відповідає граматичним, синтаксичним, орфографічним, фонетичним нормам.