Визначте, який епізод ,,Балади про Схід і Захід,, є кульмінаційним .........Очень надо прошу❤

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кульмінація це передкінець. Ось: Кульмінаційний епізод: Полковничий син поїхав у місто, з сином Камаля, та того сина хотіли вбити. Але Полковничий син заступився, і сказав, що не треба цього робити! Це дуже хороша людина. А кінець це вже останні чотири рядка. Повтор
Гость
Коли почали стріляти