Вкажи риси подібності та відмінності в будові головного мозку хребетних тварин. Помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Головний мозок хребетних тварин на відміну від інших типів тварин сильно развіт.У черепних хребетних мозок захищений черепною коробкой.Мозг розділений на відділи (передній, середній і задній) .У вищих хребетних ці 3 відділу поділяються на підвідділи