Вкажіть озачено-особове односкладне речення. 1) Мені ще сниться зорепад 2) Дніпро оперізував Київ скляною дугою 3)У нашому дворі не відкидали сніг 4) а на ранок мороз сивиною вкривав землю,стріхи,дерева 5) В час гарячий полудне...

Вкажіть озачено-особове односкладне речення. 1) Мені ще сниться зорепад 2) Дніпро оперізував Київ скляною дугою 3)У нашому дворі не відкидали сніг 4) а на ранок мороз сивиною вкривав землю,стріхи,дерева 5) В час гарячий полудневий виглядаю у віконце...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо я не помиляюсь, то це речення (5)