Вкажіть правильні тверждення 1. У складі основ обов'язково є гідроксильна група 2. У складі основ містяться йони металічних елементів 3. Розчин...

Вкажіть правильні тверждення 1. У складі основ обов'язково є гідроксильна група 2. У складі основ містяться йони металічних елементів 3. Розчин...Вкажіть правильні тверждення 1. У складі основ обов'язково є гідроксильна група 2. У складі основ містяться йони металічних елементів 3. Розчинні у воді гідроксиди називають лугами 4. Нерозчинні у воді гідроксиди називають лугами. 5. Луги містяться у складі майже всіх мінералів на Землі 6. Луги часто трапляюттся в літосфері Землі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильні твердження: 1 та 2 1) у складі основ обов'язково є гідроксильна група ОН - вірно 2) не завжди = NH4OH - не вірно 3) Розчинні у воді гідроксиди називають лугами - вірно 4) не вірно 5) не вірно 6) не вірно