Вкажіть речовини з нейтральним або практично нейтральним середовищем:А. натрій сульфат;       Б.цинк хлорид;     В. хром (3) сульфат;   Г. хлорне вапноД.алюміній сульфат;    Е. натрій карбонат;     Є. плюмбум ацетат;   Ж. магні...

Вкажіть речовини з нейтральним або практично нейтральним середовищем: А. натрій сульфат;       Б.цинк хлорид;     В. хром (3) сульфат;   Г. хлорне вапно Д.алюміній сульфат;    Е. натрій карбонат;     Є. плюмбум ацетат;   Ж. магній нітрат; З. натрій перхлорат;     И. барій нітрат
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вкажіть речовини з нейтральним або практично нейтральним середовищем:А. натрій сульфат; З. натрій перхлорат; И. барій нітрат