Вкажіть значення слизу ,що виділяється шкірними залозами амфібій: А) полегшує газообмін через шкіру Б) пришвидшує регенерацію В) захищає від проникнення хвороботворних бактерій Г) покращує терморегуляцію

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)      ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;