Вкладені цикли (Pascal) В текстовому файлі change.txt зберігається натуральне число N (N м?

Вкладені цикли (Pascal) В текстовому файлі change.txt зберігається натуральне число N (N м??нше 2000000). Поміняти місцями першу та останню цифри числа.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Var N,P:integer; f:text;  Begin  Assign(f,'change.txt');  Reset(f);  Readln(f,N);  P:=1;  while P*10 < N do P:=P*10;  N:=N div P + (N mod P div 10) * 10 + (N mod 10) * P;  Writeln(N);  Close(f);  End.