Власне висловлення У народі кажуть: вік живи — вік учись. Виникає логічне запитання: "Невже в школі й університеті недоучують?" Чи цей вислів стосується лише тих, хто в дитинс

Власне висловлення У народі кажуть: вік живи — вік учись. Виникає логічне запитання: "Невже в школі й університеті недоучують?" Чи цей вислів стосується лише тих, хто в дитинс тві й ранній молодості нестаранно гриз граніт науки, а потім мусить протягом життя заповнювати прогалини у своїх знаннях? (200-250 слів)