Внешняя политика Австрийской империи во 2 половине 19 века ПОЖАЛУСТА СРОЧНО НАДО!!!!!! ДАЮ 20 БАЛЛОВ!!!1

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
парламентська монархія королева Вікторія поділилася на 2 частини Великобританію, 1 частина- консерватори, 2- Ліберали. у Консерваторів були аристократи, велика буржуазія, їх головний був Дізарелі Бенджимен, а у Ліберал була торгівельна буржуазія і головний в них був Пладсон  потім у 1867- друга парламентська реформа (знижений майнових ценз) Тред-юніони-проф.