Внутренняя политика Данила Галицького.минимум 5 пунктов, пожалуйста. можно на украинском.10 баллов.

Внутренняя политика Данила Галицького. минимум 5 пунктов, пожалуйста. можно на украинском. 10 баллов.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если не сложно отметь как лучший вопрос 1.1238 р.Данило Галицький разгромив вiйська  хрестоносцiв пiд Дорогочином. 2.1245 р. здобув блискучу перемогу в битвi з вiйськом угорського короля та його союзниками по близу мiста.Ярослава на Сянi.Ярославьска битва надовго зупинила. 3.Знову поширив свiй вплив на Кiiв,де залишив во∉воду Дмитра управляти Ки∉вом . 4.Успiшно воював з польскими i литовьскими феодалами. 5.Здiйснив кiлька походiв на литовьске плем'я ятвягiв,яки нападали  на прикордоннi землi Волинi.