Володя хоче розрізати шматок нитки на дев'ять частин однакової довжини і позначає на нитці точки розрізів. Оленка хоче розрізати той самий шматок нитки тільки на вісім частин однакової довжини і також позначає свої точки розріз...

Володя хоче розрізати шматок нитки на дев'ять частин однакової довжини і позначає на нитці точки розрізів. Оленка хоче розрізати той самий шматок нитки тільки на вісім частин однакової довжини і також позначає свої точки розрізів. Василько розрізав нитку в усіх позначених точках. Скільки шматків нитки отримав Василько?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
. 1. 9 -1 = 8 2. 8 - 1 = 7 3. 8 + 7 = 15 ----- всього точок. 4. 15 + 1 = 16 ---- всього шматків. Відповідь: 16 шматків.