ВОНИ ВАРИЛИ КУЛІШ І КУПУВАЛИ СІЛЬ,визволяли наречених і гуляли на весіллі.А ще вони... а)картоплю копали б)побратимів рятували в)гречку сіяли г)інопланетян зустрічали д)Америку відкривали Будь-ласочка допожіть сьогодні,бо це н...

ВОНИ ВАРИЛИ КУЛІШ І КУПУВАЛИ СІЛЬ,визволяли наречених і гуляли на весіллі.А ще вони... а)картоплю копали б)побратимів рятували в)гречку сіяли г)інопланетян зустрічали д)Америку відкривали Будь-ласочка допожіть сьогодні,бо це на завтра!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)побратимів рятували