Вопрос на 40 баллов!!!! СРОЧНО Помогите, пожалуйста. По произведению (Шпага Славка Беркути) Нужно подобрать характеристику на всех их Ставлення (Стефка Вуса, Юлька Ващуки та Славка Брекути) до батьків Ставлення батьків до (Сте...

Вопрос на 40 баллов!!!! СРОЧНО Помогите, пожалуйста. По произведению (Шпага Славка Беркути) Нужно подобрать характеристику на всех их Ставлення (Стефка Вуса, Юлька Ващуки та Славка Брекути) до батьків Ставлення батьків до (Стефка Вуса, Юлька Ващуки та Славка Брекути)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
От издателя: У житті семикласників – Славка Беркути, Юлька Ващука, Лілі Теслюк, Стефка Вуса та інших – настає момент, коли приходить усвідомлення того, що без турбот не дитинство минуло... Дорослішати і весело, і важко водночас, і подекуди навіть страшно, адже на школярів чекають справжні випробування на чесність, людяність, міцність дружби, на осягнення людського призначення. Роман рекомендується читати і школярам, і їхнім батькам – для кращого порозуміння.