Вопрос по Второй мировой войне!Оккупация Германией Дании, Норвегии, Голландии, Бельгии.1. Причина2. Повод3. Результат4. ВыводПомогите, пожалуйста, очень нужно, только распишите хорошо пожалуйста!)))

Вопрос по Второй мировой войне! Оккупация Германией Дании, Норвегии, Голландии, Бельгии. 1. Причина 2. Повод 3. Результат 4. Вывод Помогите, пожалуйста, очень нужно, только распишите хорошо пожалуйста!)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Німечинна була незадоволена результатами Версальського договору і хотіла розширити свої володіння за рахунок сусідніх держав . 2Німеччина використала привід для нападу ( утиск німецького населення в цих країнах ) 3 Німеччина захапила ці країни . 4 Німеччина на той час була військово могутньою державою . А