Вправа 114 (Вашуленко частина 2)1.Подумай про що ви з другом могли б розмовляти під час прогулянки вихідним днем.Склади і запиши ваш уявний діалог.2.Підкресли дієслова, визнач іх час.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт! - Привіт, як справи? - Добре. Як гадаєш, на цих вихідних куди підемо? В кіно чи в парк до хлопців? - Давай у кіно. Гадаю, там проведемо час краще. - Добре...А ти уроки вже зробив? - Поки що, ні. Але гадаю, що час ще є. А ти? - Ні. Не зараз, буду готуватися до вихідних. - Добре. До завтра тоді. - Бувай.