Вправа 78. Спишіть. Підкресліть граматичні основі. 1. Гарними розмовами гостей не накормиш. 2. Я матусі поцілую сивину. 3. У плавняхзатривожилася дика птиця... 4. Без першої ластівки весна не приходить. 5. Юрко і Петрусь весело...

Вправа 78. Спишіть. Підкресліть граматичні основі. 1. Гарними розмовами гостей не накормиш. 2. Я матусі поцілую сивину. 3. У плавняхзатривожилася дика птиця... 4. Без першої ластівки весна не приходить. 5. Юрко і Петрусь весело побігли до зеленого килима поля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. не накормиш-присудок 2. я-підмет , поцілую-присудок 3. птиця-підмет , затривожилася-присудок 4. весна-підмет, не приходить- присудок 5. юрко і петрусь-підмет, побігли- присудок