Вправа 86, 3 клас(2 частина) Клен цілу зиму спав. Крізь сон він чув завивання хутровини і тривожний крик чорного ворона. Холодний вітер гойдав його віти, нагинав їх низько до землі. Та ось одного сонячного ранку відчув клен, ні...

Вправа 86, 3 клас(2 частина) Клен цілу зиму спав. Крізь сон він чув завивання хутровини і тривожний крик чорного ворона. Холодний вітер гойдав його віти, нагинав їх низько до землі. Та ось одного сонячного ранку відчув клен, ніби до нього доторкнулося щось тепле і лагідне. 3. Виписати з казки прикметники разом з іменниками, з якими вони звязані. Став питання від іменника до прикметника
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тривожний крик(який?) Чорного ворона(якого?) Холодний вітер(який?) Щось(яке?)тепле і лагідне Завивання(яке?)хуртовини
Гость
крит який тривожний:ворона якого чорного:витер який холодний ранку якого сонячного