Вправи  на  моделювання  реплікації  та  транскрипції 1  Користуючись  принципом  комплементарності  нітратних  основ,  напишіть  послідовність  нуклеотидів  у  ланцюзі  ДНК,  який  буде синтезований  на  матриці  —  ланцюзі  Д...

Вправи  на  моделювання  реплікації  та  транскрипції  1  Користуючись  принципом  комплементарності  нітратних  основ,  напишіть  послідовність  нуклеотидів  у  ланцюзі  ДНК,  який  буде  синтезований  на  матриці  —  ланцюзі  ДНК  —  з  такою  послідов­ ністю  нуклеотидів:     ААА ГЦА ЦЦГ ЦАГ ГГГ АГГ ААА ЦТТ ТЦА ЦАТ  2  Користуючись  принципом  комплементарності  нітратних  основ,  напишіть послідовність нуклеотидів іРНК, яка буде синтезована  на  такому  фрагменті  ДНК:     ААА ГЦА ЦЦГ ЦАГ ГГГ АГГ ААА ЦТТ ТЦА ЦАТ  3  Користуючись  принципом  комплементарності  нітратних  основ,  напишіть  послідовність  нуклеотидів  фрагмента  ДНК,  на  якому  була  синтезована  іРНК  з  такою  послідовністю  нуклеотидів:     АГГ АУУ АЦГ АУЦ УГЦ ГГГ ААА УУУ ГЦА ГАЦ  4  Користуючись  принципом  комплементарності  нітратних  основ,  напишіть  послідовність  нуклеотидів  другого  ланцюга  ДНК,  якщо  один  із  них  має  таку  послідовність:   ТГГ ГГГ ЦГЦ ГЦГ ТТ ТАА ГАА ЦАА АТТ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напротив А(аденина) пиши Т(тимин), напротив гуанина - цитозин и наоборот