Вправи-поради для тренування власного терпіння.Які поради виконуєш,а які ні.      Виконую: У школі.....          З друзями.....          З батьками......           Не виконую: У школі......       З друзями.......        З батьк...

Вправи-поради для тренування власного терпіння.Які поради виконуєш,а які ні.      Виконую: У школі.....          З друзями.....          З батьками......           Не виконую: У школі......       З друзями.......        З батьками....     (нужно коротко пару строчек на каждий вопрос.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виконую: У школІ ретельно слухаю вчителІв, виконую рІзнІ доручення та завжди виконую домашнІ завдання. З друзями завжди буваю веселим та завжди Їм допомагаю. З батьками ввІчливий та слухняний.  Не виконую: У школІ я не розмовляю на уроках та не бІгаю на перервах. З друзями я не брешу. З батьками я не намагаюсь сваритися.