Вражають сріблясті переливи білими нитками на білому тлі,дзвінкі звучання червоними й білими,червоними й синіми,червоними й чорними нитками,барвиста соковитість.ДОПОЖІТЬ ВИЗНАЧИТИ ОДНОРІДНІ ЧЛЕНІ РЕЧЕННЯ!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
однорідні підмети: переливи, звучання, соковитість. однорідні означення: червоними, білими, червоними, червоними, синіми, чорними