Усе живе не може без води! Без води можна померти від спраги. Без води не можна зварити їжі. Без води не можна помитися. Коли б не було води всі квіти, дерева, пташки, тварини, все живе може померти. Вода, це скарб. А, якщо пожежа? Чим її можна буде загасити, як не водою? Вода, це скарб!!!
Все живое не может без воды! Вот так устроен живой мир! КАждый нуждается в воде, это необходимо для живого мира. Без воды не было бы не расстений ни человека ни животных. Вода помогает выжить каждому!