Всегда могла- спокойно писать сочинения ,но сегодня что-то пошло не так ,пожалуйста помогите ,если что тема "Словесне відтворення світу відображене у поезії В.Сосюри",заранее спасибо❤

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» побачили світ три поетичні книжки Івана Малковича «Із янголом на плечі», 1997 (у межах видавничого проекту «Поетична аґенція «Княжів»), «Вірші на зиму», 2006; «Все поруч», 2010.Хай кожен в цім світі спасеться, хай світить з-за темних круч довкола кожного серця віри Твоєї обруч.                       Іван Малкович  Народився в Березові Нижньому на Івано-Франківщині в сім’ї Антося Малковича та Юлії Малкович . Закінчив скрипковий клас Івано-Франківського музучилища та філологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Шевченка. Здобувши диплом, кілька місяців працював у школі вчителем української мови та літератури. У 1986 році перейшов на посаду редактора дошкільної літератури у видавництві «Веселка». У цьому ж році став (наймолодшим на той час) членом Спілки письменників СРСР., У 1984 році побачила світ перша поетична збірка «Білий камінь» (Київ, в-во «Молодь»). Публікацію відстоювала легендарна українська поетеса Ліна Костенко. «Найніжніша скрипка України» — так вона назвала молодого поета. «Вихід кожної його поетичної книги ставав подією літературного процесу... Неомодерні поезії І.Малковича стали зразками витриманого смаку поетики «нової хвилі»
Гость
У видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» побачили світ три поетичні книжки Івана Малковича «Із янголом на плечі», 1997 (у межах видавничого проекту «Поетична аґенція «Княжів»), «Вірші на зиму», 2006; «Все поруч», 2010.Хай кожен в цім світі спасеться, хай світить з-за темних круч довкола кожного серця віри Твоєї обруч.                       Іван Малкович  Народився в Березові Нижньому на Івано-Франківщині в сім’ї Антося Малковича та Юлії Малкович . Закінчив скрипковий клас Івано-Франківського музучилища та філологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Шевченка. Здобувши диплом, кілька місяців працював у школі вчителем української мови та літератури. У 1986 році перейшов на посаду редактора дошкільної літератури у видавництві «Веселка». У цьому ж році став (наймолодшим на той час) членом Спілки письменників СРСР., У 1984 році побачила світ перша поетична збірка «Білий камінь» (Київ, в-во «Молодь»). Публікацію відстоювала легендарна українська поетеса Ліна Костенко. «Найніжніша скрипка України» — так вона назвала молодого поета. «Вихід кожної його поетичної книги ставав подією літературного процесу... Неомодерні поезії І.Малковича стали зразками витриманого смаку поетики «нової хвилі»