Встановіть, скільки днів треба мандрувати, щоб пройти шлях у найдовших печерах світу, якщо швидкість пересування дослідника— 5 км за день, а довжина цих печер становить: Флінт-Мамонтова (США) — 560 км, Оптимістична (Україна) — ...

Встановіть, скільки днів треба мандрувати, щоб пройти шлях у найдовших печерах світу, якщо швидкість пересування дослідника— 5 км за день, а довжина цих печер становить: Флінт-Мамонтова (США) — 560 км, Оптимістична (Україна) — 188 км, Хйоллох (Швейцарія) — 156 км.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
560+188+156=904 904 поділити  на 5 =180 днів та 9 годин  10хвилин